0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Slovakia Extraliga U20
MsHK Zilina U20
۷
۱
HK Dukla Michalovce U20
Finished
۱۳:۰۰
HK 36 Skalica U20
۴
۳
HK Gladiators Trnava U20
Finished
۱۳:۰۰
MHC Martin U20
۲
۱
HC Slovan Bratislava U20
Finished
۱۳:۰۰
HC 05 Banska Bystrica U20
۳
۲
Kosice U20
Finished
۱۴:۰۰
HKM Zvolen U20
۲
۳
Poprad U20
Finished
۱۴:۱۵
Dukla Trencin U20
۱
۵
HKM Nitra U20
Finished
۱۴:۳۰
  Belarus Extraliga
HK Brest
۰
۲
Khimik-SKA Novopolotsk
Finished
۱۴:۳۰
HC Lida
۲
۴
HK Vitebsk
Finished
۱۷:۳۰
HK Neman Grodno
۴
۳
HC Lokomotiv Orsha
Finished
۱۷:۳۰
  Latvia OHL
HC Prizma
۴
۳
Elektrenu Energija
Finished
۱۴:۳۰
Kaunas City
۲
۵
Dinamo Riga
Finished
۱۴:۴۵
  Switzerland NLA
Zurich SC Lions
۱
۰
HC Ambri-Piotta
inprogress
۱۸:۱۵
Kloten Flyers
۳
۲
SC Bern
inprogress
۱۸:۱۵
Geneve Servette HC
-
-
HC Fribourg-Gottero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Sweden Hockeyettan Vastra
HC Dalen
۱
۲
Skovde IK
inprogress
۱۸:۳۰
  Austria EHL
Klagenfurt AC/EC KAC
۳
۱
HC Asiago
inprogress
۱۸:۳۰
HK Olimpija
۰
۱
Graz 99'ers
inprogress
۲۰:۰۰
HC TWK Innsbruck
۱
۰
EC Red Bulls Salzburg
inprogress
۲۰:۰۰
Val Pusteria Wolves
-
-
Fehervar AV19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
EHC Liwest Black Wings Linz
۰
۰
EC VSV
inprogress
۲۰:۰۰
  Slovakia Extraliga
Spisska Nova Ves
۵
۰
Dukla Michalovce
inprogress
۱۸:۴۵
Slovan Bratislava
۰
۱
HC 05 Banska Bystrica
inprogress
۱۹:۳۰
Dukla Trencin
-
-
MHk 32 Liptovsky Mikulas
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
HK Nove Zamky
-
-
HKM Zvolen
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
HK Poprad
۱
۱
HC Presov
inprogress
۱۹:۰۰
HC Kosice
۰
۰
MHK Nitra
inprogress
۱۹:۳۰
  Denmark Metal Ligaen
Esbjerg Energy
۳
۲
Frederikshavn White Hawks
Finished
۱۷:۳۰
Herlev Eagles
۱
۰
SonderjyskE
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic Extraliga
HC Ocelari Trinec
۵
۴
Rytiri Kladno
Finished
۱۷:۳۰
HC Sparta Praha
۴
۲
HC Dinamo Pardubice
Finished
۱۷:۱۵
BK Mlada Boleslav
۲
۲
HC Vitkovice Steel
inprogress
۱۸:۳۰
HC Mountfield Hradec Kralove
۱
۰
HC Kometa Brno
inprogress
۱۸:۳۰
HC Skoda Plzen
۲
۲
Bili Tygri Liberec
inprogress
۱۹:۰۰
HC Verva Litvinov
۰
۱
HC Energie Karlovy Vary
inprogress
۱۹:۰۰
HC Olomouc
۰
۲
HC Motor Ceske Budejovice
inprogress
۱۹:۳۰
  Russia KHL
Lokomotiv Yaroslavl
۴
۰
HC Sochi
Finished
۱۷:۳۰
Red Star Kunlun Heilongjiang
۱
۵
AK Bars Kazan
inprogress
۱۸:۰۰
CSKA Moscow
۵
۵
HC Barys Astana
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Sibir Novosibirsk
۲
۱
HC Admiral Vladivostok
Finished
۱۳:۰۰
Vityaz
۱
۰
HC Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۴:۳۰
Metallurg Magnitogorsk
۳
۲
Traktor Chelyabinsk
Finished
۱۵:۳۰
  Germany DEL2 Bundesliga
Kassel Huskies
۵
۲
Krefeld Pinguine
Finished
۱۷:۰۰
ETC Crimmitschau
۱
۱
Heilbronner Falken
inprogress
۱۹:۳۰
Selber Wolfe
۱
۱
Ravensburg Towerstars
inprogress
۱۹:۳۰
Lausitzer Fuchse
۰
۱
Landshut Cannibals
inprogress
۱۹:۳۰
ESV Kaufbeuren
۰
۰
EHC Bayreuth Tigers
inprogress
۱۹:۳۰
EHC Freiburg
-
-
Eisbaren Regensburg
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Germany DEL Bundesliga
Eisbaren Berlin
۴
۲
Augsburger Panther
Finished
۱۶:۳۰
Lowen Frankfurt
۴
۳
EHC Wolfsburg Grizzly Adams
Finished
۱۶:۳۰
Bietigheim Bissingen Steelers
-
-
Iserlohn Roosters
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ERC Ingolstadt
۱
۲
Adler Mannheim
Finished
۱۷:۴۵
Dusseldorfer EG
۳
۱
Thomas Sabo Ice Tigers
inprogress
۱۹:۰۰
EHC Red Bull Munchen
۲
۱
Fischtown Pinguins Bremerhaven
inprogress
۱۹:۰۰
  Norway 1. Division
Gjovik Mammuts
۲
۴
Narvik
Finished
۱۶:۳۰
Furuset Ishockey IF
۱
۱
Nidaros
inprogress
۱۹:۳۰
IK Comet Halden
۲
۲
Bergen IK
inprogress
۱۹:۳۰
  United Kingdom Elite League
Belfast Giants
۵
۰
Fife Flyers
inprogress
۱۹:۳۰
  Switzerland Swiss League
La Chaux-de-Fonds
۱
۰
EHC Basel
inprogress
۱۹:۳۰
HC Thurgau
۱
۰
HC Sierre
inprogress
۱۹:۳۰
HC Biasca Ticino Rockets
۰
۱
Langenthal
inprogress
۱۹:۳۰
EHC Visp
۳
۰
EHC Olten
inprogress
۱۹:۳۰
GCK Lions
۰
۱
EHC Winterthur
inprogress
۱۹:۳۰
  Norway Fjordkraft-ligaen
Ringerike Panthers
۲
۰
Sparta Sarpsborg
inprogress
۱۹:۳۰
  Sweden Hockeyettan Ostra
IF Vallentuna BK
۳
۲
Wings HC Arlanda
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden Hockeyettan Sodra
Troja/Ljungby
۱
۰
Nybro Vikings IF
inprogress
۱۸:۳۰
Karlskrona
۱
۱
Halmstad Hammers
inprogress
۱۸:۳۰
Tranaas AIF
۱
۳
Visby/Roma HK
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden Hockeyettan Norra
Kiruna AIF
۲
۵
Hudiksvalls HC
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden SDHL Women
Djurgardens IF (W)
۴
۱
HV 71 (W)
Finished
۱۷:۳۰
AIK (W)
۰
۲
Leksands IF (W)
Finished
۱۸:۰۰
SDE HF (W)
۴
۳
Brynas IF (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Sweden HockeyEttan
Enkopings SK HK
۵
۳
Kalix HF
Finished
۱۷:۳۰
Surahammars IF
۱
۰
Vannas HC
inprogress
۱۸:۳۰
Bodens HF
۱
۲
Stromsbro IF
inprogress
۱۸:۳۰
Vasby IK
۲
۱
IF Sundsvall Hockey
inprogress
۱۸:۳۰
Lindlövens IF
۳
۲
Pitea HC
inprogress
۱۸:۳۰
Ornskoldsviks
۱
۷
Borlange HC
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden Allsvenskan
HC Vita Hasten
۶
۱
Mora IK
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Naisten Liiga Women
K-Espoo (W)
۳
۰
KalPa (W)
Finished
۱۷:۱۵
  Canada OHL
Otters
۱
۵
London Knights
Finished
۰۳:۳۰
Niagara IceDogs
۵
۶
Kitchener Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Flint Firebirds
۵
۳
Owen Sound Attack
Finished
۰۳:۳۰
Saginaw Spirit
۱
۵
Ottawa 67s
Finished
۰۳:۳۵
Windsor Spitfires
۶
۳
Hamilton Bulldogs
Finished
۰۳:۳۵
Peterborough Petes
۵
۷
Oshawa Generals
Finished
۰۳:۳۵
Barrie Colts
۴
۵
Kingston Frontenacs
Finished
۰۴:۰۰
  Russia VHL
Rubin Tyumen
۱
۲
Chelmet Chelyabinsk
Finished
۱۵:۳۰
Molot-Prikamye Perm
۲
۱
HC Ryazan
Finished
۱۵:۳۰
Toros Neftekamsk
۴
۲
Khimik Voskresensk
Finished
۱۵:۳۰
Yugra Khanty Mansyisk
۵
۲
Yuzhny Ural Orsk
Finished
۱۵:۳۰
  Kazakhstan Championship
Gornyak Rudnyi
۳
۰
Torpedo Ust-Kamenogorsk
Finished
۱۴:۳۰
  Kazakhstan League U20
Kyran U20
۷
۳
Almaty U20
Finished
۱۰:۳۰
  Asia Asia League
Nikko Ice Bucks
۰
۵
Anyang Halla
Finished
۰۸:۳۰
Tohoku Free Blades
۲
۵
Yokohama Grits
Finished
۰۸:۳۰
Oji Eagles
۴
۲
East Hokkaido Cranes
Finished
۰۹:۳۰
  Russia MHL
Sakhalinskie Akuly U20
۱
۲
SKA-Kareliya Kondopoga U20
Finished
۰۸:۳۰
Amurskie Tigry U20
۷
۳
HC SKA Varyagi U20
Finished
۱۰:۳۰
MHK Krylya Sovetov U20
۲
۴
Dinamo-Shinnik Bobruysk U20
Finished
۱۳:۳۰
Krasnaya Armiya U20
۵
۲
Dynamo St. Petersburg U20
Finished
۱۳:۳۰
Irbis Kazan U20
۵
۱
Avto U20
Finished
۱۳:۳۰
Mikhaylov Academy Novomoskovsk U20
۲
۴
Kapitan U20
Finished
۱۳:۳۰
MHC Spartak Moscow U20
۱
۳
Loko Yaroslavl U20
Finished
۱۳:۳۰
HC Sputnik Almetyevsk U20
۴
۱
Tyumen Legion U20
Finished
۱۳:۳۰
Akm-Junior Novomoskovsk U20
۱
۳
MHK Atlant U20
Finished
۱۷:۳۰
  United States ECHL
Newfoundland Growlers
۲
۵
Maine Mariners
Finished
۰۲:۰۰
Indy Fuel
۶
۳
Kansas City Mavericks
Finished
۰۳:۳۰
Orlando Solar Bears
۵
۴
Florida Everblades
Finished
۰۳:۳۰
Wheeling Nailers
۲
۷
Iowa Heartlanders
Finished
۰۳:۴۰
Utah Grizzlies
۱
۸
Allen Americans
Finished
۰۵:۴۰
  United States AHL
Toronto Marlies
۳
۷
Laval Rocket Roster
Finished
۰۰:۳۰
SJ Barracuda
۲
۳
Abbotsford Cannuck
Finished
۰۱:۳۰
Hershey Bears
۱
۵
Lehigh Valley Phantoms
Finished
۰۳:۳۰
Utica Comets
۱
۴
Providence Bruins
Finished
۰۳:۳۰
Syracuse Crunch
۳
۵
Charlotte Checkers
Finished
۰۳:۳۰
Milwaukee Admirals
۵
۴
Manitoba Moose
Finished
۰۳:۳۰
Hartford Wolf Pack
۸
۲
Wilkes-Barre/Scranton Penguins
Finished
۰۳:۳۰
Cleveland Monsters
۲
۳
Chicago Wolves
Finished
۰۳:۳۰
Springfield Thunderbirds
۵
۴
Bridgeport Islanders
Finished
۰۳:۳۵
Belleville Senators
۴
۵
Rochester Americans
Finished
۰۳:۳۵
Coachella Valley Firebirds
۴
۰
San Diego Gulls
Finished
۰۴:۳۰
Texas Stars
۳
۴
Grand Rapids Griffins
Finished
۰۴:۳۰
Rockford IceHogs
۳
۲
Iowa Wild
Finished
۰۴:۳۰
Ontario Reign
۵
۲
Tucson Roadrunners
Finished
۰۵:۳۰
Henderson Silver Knights
۲
۳
Colorado Eagles
Finished
۰۶:۳۰
  United States NHL All Star Game
Team Atlantic Division
۱۰
۶
Team Metropolitan Division
Finished
۰۰:۳۰
Team Atlantic Division
۷
۵
Team Central Division
Finished
۰۲:۰۰
  Canada WHL
Calgary Hitmen
۱
۵
Edmonton Oil Kings
Finished
۰۰:۳۰
Saskatoon Blades
۳
۲
Winnipeg Ice
Finished
۰۴:۳۰
Prince George Cougars
۴
۲
Victoria Royals
Finished
۰۵:۳۰
Portland Winter Hawks
۴
۱
Tri-City Americans
Finished
۰۵:۳۰
Medicine Hat Tigers
۴
۲
Lethbridge Hurricanes
Finished
۰۵:۳۰
Everett Silvertips
۱
۰
Seattle Thunderbirds
Finished
۰۵:۳۵
Vancouver Giants
۲
۴
Kamloops Blazers
Finished
۰۶:۳۰
Kelowna Rockets
۴
۰
Prince Albert Raiders
Finished
۰۶:۳۵
Spokane Chiefs
۰
۱
Red Deer Rebels
Finished
۰۶:۳۵
  Canada QMJHL
Gatineau Olympiques
۱۱
۳
Saint John Sea Dogs
Finished
۰۰:۳۰
Drummondville Voltigeurs
۲
۵
Rouyn-Noranda Huskies
Finished
۰۰:۳۰
Baie-Comeau Drakkar
۳
۰
Shawinigan Cataractes
Finished
۰۰:۳۰
Victoriaville Tigres
۵
۲
Val-d'Or Foreurs
Finished
۰۰:۳۰
Blainville-Boisbriand Armada
۴
۲
Acadie-Bathurst Titan
Finished
۰۳:۳۰
  United States NCAA
Michigan State Spartans
۳
۲
Notre Dame Fighting Irish
Finished
۰۰:۲۹
Bentley Falcons
۲
۳
Holy Cross Crusaders
Finished
۰۰:۳۵
Niagara Purple Eagles
۳
۴
Army Black Knights
Finished
۰۲:۰۰
Ohio State Buckeyes
۴
۲
Penn State Nittany Lions
Finished
۰۳:۰۰
  Hungary Erste Liga
DEAC
۰
۰
DVTK Jegesmedvek
inprogress
۲۰:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید