0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea V League
Suwon Kepco45
۳
۱
Cheonan Hyundai Capital Skywalkers
Finished
۰۸:۳۰
  Japan V Premier League
JTEKT Stings
۳
۰
WOLFDOGS NAGOYA
Finished
۰۷:۳۰
Nagano Tridents
۰
۳
JT Thunders
Finished
۰۷:۳۰
Toray Arrows
۳
۲
Suntory Sunbirds
Finished
۰۸:۳۰
Oita Miyoshi WA
۱
۳
Osaka Blazers Sakai
Finished
۰۷:۳۰
  Thailand VTL
Diamond Food VC
۳
۱
Wing 46 Phitsanulok
Finished
۱۱:۳۰
  Spain Superliga 2
CV Pizarra
۲
۳
Ushuaia Ibiza
Finished
۱۲:۱۵
Santo Domingo Petrer
۳
۱
Extremadura Caceres
Finished
۱۴:۳۰
Cisneros Alter
۳
۱
Gijon
Finished
۱۴:۳۰
Cevol Torredembarra
۱
۰
CN Sabadell
inprogress
۱۹:۳۰
  Greece National Championship U20 Women
Asteras Agiou Dimitriou U20 (W)
۰
۳
Panellinios U20 (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Superliga
Barca Voleibol
۱
۳
CV Guaguas
Finished
۱۴:۰۰
CV Melilla
۰
۱
CDV Rio Duero
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey Efeler Ligi
Hekimoglu GTC Bursa
۳
۰
T.F.L Altekma
Finished
۱۵:۳۰
Tursad
۱
۳
Cizre Bld.
Finished
۱۳:۳۰
Spor Toto SK (Maliye Milli Piyango)
۱
۳
Fenerbahce Istanbul
Finished
۱۵:۳۰
Tokat Belediye Plevne
۲
۳
Hatay B. Sehir
Finished
۱۶:۰۰
  Romania Divizia A1
CSA Steaua Bucuresti
۳
۲
CS Dinamo Bucharest
Finished
۱۶:۳۰
  Japan V Premier League Women
Kurobe Aqua Fairies (W)
۳
۱
Queensesis (W)
Finished
۰۷:۳۰
Himeji Victorina (W)
۰
۳
Toray Arrows (W)
Finished
۰۷:۳۰
Hisamitsu Springs (W)
۳
۰
Denso Airybees (W)
Finished
۰۷:۳۰
Saitama Ageo Medics (W)
۳
۰
Okayama Seagulls (W)
Finished
۰۷:۳۰
JT Marvelous (W)
۳
۱
PFU Blue Cats (W)
Finished
۰۷:۳۰
Hitachi Rivale (W)
۳
۲
NEC Red Rockets (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Poland PlusLiga
Slepsk Suwalki
۳
۰
PGE Skra Belchatow
Finished
۱۷:۱۵
Barkom Kazhany Lviv
۰
۰
RSC Czarni Radom
inprogress
۲۰:۰۰
  Norway 1st Division Women
BK Tromso 2 (W)
۲
۳
NTNUI 2 (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Europe Baltic League Women
Jelgava/LU (W)
۲
۳
TK Ausrine KKSC (W)
Finished
۱۵:۳۰
SUFA/DU (W)
۰
۳
TK Kaunas VDU (W)
Finished
۱۷:۳۰
Rigas Volejbola Skola/LU (W)
۳
۲
Voru VK/SK (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium EuroMillions League
VDK Gent
۳
۲
Lindemans Asse Lennik
Finished
۱۷:۰۰
  Germany 2. Bundesliga Nord Women
Emlichheim (W)
۱
۲
Blau Weiss Dingden (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Europe Baltic League
Bigbank Tartu
۲
۳
Daugavpils Universitete/Ezerzeme
Finished
۱۷:۳۰
Selver Tallinn
۳
۰
Parnu Vk
Finished
۱۸:۳۰
Barrus/Voru VK
۳
۱
SK Jekabpils Lusi
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie A3
Da Rold Logistics Belluno
۲
۲
Geetit Bologna
inprogress
۱۸:۳۰
Tuscania
۳
۰
Marcianise
Finished
۱۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Sud Women
TV Planegg-Krailling (W)
۱
۲
Grimma (W)
inprogress
۱۸:۳۰
TV Dingolfing (W)
۳
۰
Bad Soden (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Italy SuperLega
VV Monza
۱
۲
Verona
inprogress
۱۸:۳۰
Lube Civitanova
-
-
Cisterna Latina
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Taranto
۰
۳
Trentino
Finished
۱۸:۰۰
Milano
۱
۰
Padova
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Superliga 2 Women
Esplugues (W)
۳
۲
Ciutat Cide (W)
Finished
۱۴:۳۰
Barcelona (W)
۳
۱
Gran Canaria 2 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic Extraliga U22 Women
Olymp Praha U22 (W)
۰
۳
Liberec U22 (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Norway Eliteserien Women
Forde (W)
۳
۲
Lierne IL (W)
Finished
۱۵:۳۰
Koll (W)
۳
۰
Viking TIF (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey Sultanlar Ligi Women
Fenerbahce Istanbul (W)
۳
۰
Vakifbank Telekom Istanbul (W)
Finished
۱۴:۰۰
Bolu Beledyie (W)
۱
۳
Aydin B.Sehir Bld. (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Korea V League Women
GS Caltex (W)
۳
۰
Gwangju AI Peppers (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Indonesia Proliga Women
Jakarta Pertamina (W)
۳
۲
Gresik Petrokimia (W)
Finished
۱۲:۴۰
  Portugal A2 Feminino
ADR Unidos Por Si (W)
۳
۱
Fonte Do Bastardo (W)
Finished
۰۱:۰۰
ADR Unidos Por Si (W)
۲
۳
Fonte Do Bastardo (W)
Finished
۱۶:۰۰
Adre Praiense (W)
۳
۰
CD Escolar Topo (W)
Finished
۱۴:۳۰
CR Piedense (W)
۰
۳
Esmoriz GC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Lusofona VC (W)
۳
۰
AAS Mamede (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Liga A1 Women
Villa Dora (W)
۳
۲
River Plate (W)
Finished
۰۳:۳۰
Cef5 Voley La Rioja (W)
۳
۰
Estudiantes de La Plata (W)
Finished
۰۳:۳۰
Club Nautico SA Rosario (W)
۳
۰
CA Boca Juniors (W)
Finished
۰۱:۳۰
Tucuman de Gimnasia (W)
۰
۳
Gimnasia La Plata (W)
Finished
۰۱:۳۰
La Matanza (W)
۳
۲
San Jose (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Superliga
Minas Tenis Clube
۳
۱
Sada Cruzeiro
Finished
۰۴:۰۰
Sao Jose dos Campos
۳
۰
America Volei MG
Finished
۰۱:۳۰
Apan Blumenau
-
-
Araguari Ube Volei
Finished
۰۴:۰۰
  Philippines Spikers Turf
Navigators Iloilo
۳
۱
VNS
Finished
۱۰:۳۰
NU Archipelago Builders
۲
۳
Philippine Air Force
Finished
۱۳:۰۰
  Peru Liga Nacional Women
Latino Amisa (W)
۰
۳
Alianza Lima (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Indonesia Proliga
Jakarta Pertamina Energi
۲
۳
Jakarta STIN BIN
Finished
۱۰:۳۰
Palembang Bank Sumsel
۱
۳
Surabaya Samator
Finished
۱۵:۰۰
  Uganda National League A Women
Sport-S (W)
۳
۱
KCCA (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Denmark 1. Division East Women
Lyngby Gladsaxe II (W)
۱
۳
KSV (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey 2. Lig Women
Koleji Beta Genclik (W)
۲
۳
Altay SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
Ahmed Hamdi Tanpinar Ortaokulu (W)
۲
۳
Kalecik Belediye Spor Mektebi (W)
Finished
۱۱:۳۰
Antalyaspor (W)
۱
۳
Pamukkale (W)
Finished
۱۴:۳۰
Istanbul Bizimkent (W)
۳
۰
Sariyer Belediyesi II (W)
Finished
۱۴:۳۰
Dost Spor (W)
۳
۱
Izmirspor (W)
Finished
۱۶:۳۰
Beykoz Bld (W)
۳
۰
Bahcelievler BLD. (W)
Finished
۱۷:۳۰
Balkan Yesilbaglar (W)
۱
۲
Kartal Bld (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Sancaktepe (W)
۳
۱
Ates Spor (W)
Finished
۱۸:۳۰
Izmir B Sehir (W)
۱
۱
Turgutlu Bld (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  Turkey 1st League Women
Ankara Karayollari (W)
۳
۱
Gaziantep Merinos (W)
Finished
۱۲:۳۰
OSB Teknik Koleji (W)
۲
۳
Bahcelievler BLD. (W)
Finished
۱۳:۳۰
Karsiyaka Ankara (W)
۳
۱
Havran Fatih Bld (W)
Finished
۱۶:۳۰
Kayseri Voleybol (W)
۲
۳
Bahcelievler BLD. (W)
Finished
۱۳:۳۰
Tarsus Belediyesi (W)
۳
۰
Eregli Belediyespor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Mihaliccik (W)
۱
۳
ALS Halk Voleybol (W)
Finished
۱۴:۳۰
Canakkale Belediyesi (W)
۳
۰
Ciftlikkoy Belediyespor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Yesilyurt (W)
۰
۳
Muratpasa Bld (W)
Finished
۱۷:۳۰
Besiktas (W)
۱
۳
Adam Voleybol (W)
Finished
۱۷:۳۰
Goztepe (W)
۳
۱
AVR Atletik (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia Superliga
MOK Mursa Osijek
۳
۰
Mladost Kastel Luksic
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Elitserien
Uppsala
۰
۳
Hylte/Halmstad
Finished
۱۷:۳۰
Habo
۳
۰
Floby
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Cup
VaLePa
۳
۰
Akaa
Finished
۱۷:۵۰
  Netherlands Eredivisie Women
Peelpush Meijel (W)
۰
۳
VV Utrecht (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Portugal A1 Feminino
AVC Famalicao (W)
۰
۳
Castelo de Maia GC (W)
Finished
۱۸:۳۰
SL Benfica (W)
۰
۲
Leixoes SC (W)
inprogress
۱۹:۰۰
CS Madeira (W)
۰
۱
SC Espinho (W)
inprogress
۱۹:۳۰
FC Porto (W)
۲
۰
GC Vilacondense (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premijer Liga Women
Kula Gradacac (W)
۰
۳
Jedinstvo Brcko (W)
Finished
۱۸:۳۰
UOK Borac Banja Luka (W)
۰
۲
OK Gacko (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Lithuania A Lyga
EMI Dubysa
۳
۰
Vilnius University
Finished
۱۸:۳۰
  Greece A1 Ethniki
P.A.O.K. Thessaloniki
۳
۰
OFI Crete
Finished
۱۸:۳۰
Athlos Orestiadas
۰
۱
Pigasos Polichnis
inprogress
۱۹:۳۰
  Greece A2 Women
ASP Apollon (W)
۱
۲
GS Petroupolis (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Nord
FC Schuttorf 09
۰
۳
TuS Mondorf
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey 2. Lig
Arkas Spor 2
۰
۳
Nazilli Bld
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga
OK Nis
۳
۰
Partizan 2
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Pre League Women
Xanth (W)
۱
۲
Navarchos Votsis (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie A1 Women
Il Bisonte Firenze (W)
۱
۰
HR Macerata (W)
inprogress
۱۹:۳۰
SB Cuneo (W)
۱
۱
Bergamo (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Vallefoglia (W)
۱
۰
Pinerolo (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Bulgaria Superliga
VC Levski Sofia
۰
۱
Hebar Pazardzhik
inprogress
۱۹:۳۰
  Slovakia Extraliga Women
UKF Nitra (W)
۱
۱
Presov (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Portugal A1 Masculinos
Castelo de Maia GC
۲
۰
AA Espinho
inprogress
۱۹:۳۰
Leixões Sport Club
۰
۱
Sporting CP
inprogress
۱۹:۳۰
  Malta MVA League Women
Falcons VC (W)
۳
۲
Flyers VC (W)
Finished
۱۷:۳۰
BKVC Reds (W)
۰
۱
Swieqi Phoenix NIUM (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Portugal U21 League
Leixoes SC U21
۳
۰
Amares U21
Finished
۱۷:۳۰
  Taiwan TVL Women
Taiwan Power Company (W)
۳
۲
Top Speed (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Iceland Mizunodeild
Vestri
۲
۳
Afturelding
Finished
۱۷:۳۰
Stal Ulfur
۲
۲
HK Kopavogur
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Regional League Women
АSD Pallavolo Pozzuoli (W)
۳
۰
Academy VBC (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Portugal A2 Masculinos
Clube Kairos
۳
۰
FC Calheta
Finished
۰۰:۰۰
Clube Kairos
۳
۰
FC Calheta
Finished
۱۳:۳۰
  United States NCAA Championship
Grand Canyon Antelopes
۳
۲
California Irvine Anteaters
Finished
۰۲:۳۰
  Thailand VTL Women
Salming RSU (W)
۱
۳
3BB Nakornnont (W)
Finished
۰۸:۳۰
Supreme Chonburi (W)
۳
۱
Nakhon Ratchasima (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Russia Liga Pro Women
Foksi-pro (W)
۱
۳
Sovy-pro (W)
Finished
۰۸:۴۰
Foksi-pro (W)
۳
۰
Panthers-pro (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Taiwan TVL
Taoyuan Falcon
۰
۳
Win Streak
Finished
۱۰:۳۰
Mizuno
۱
۳
Taichung Apollo
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Regional League
CV Monjos
۰
۳
CV Reus
Finished
۱۲:۰۰
  Russia Superliga Women
Yenisey Krasnoyarsk (W)
۳
۱
Avtodor Dinamo Metar Chelyabinsk (W)
Finished
۱۲:۳۰
Sparta Nizhniy Novgorod (W)
۳
۱
Proton Saratov (W)
Finished
۱۸:۰۰
Zarechye-Odintsovo (W)
۰
۳
Dinamo Moscow (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark 2. Division Women
Enghave VK (W)
۰
۳
KSV II (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Estonia Esiliiga
Selver Tallinn
۳
۰
Poltsamaa VK
Finished
۱۳:۳۰
Tallinna Spordikool
۳
۰
Poltsamaa VK
Finished
۱۳:۳۰
Danpower/Voru
۳
۰
Eesti Maaulikooli
Finished
۱۴:۳۰
Liider
-
-
Tallinna Spordikool
inprogress
۱۴:۳۰
Viljandi VK
۳
۰
IMsport/Turi
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie A2 Women
Messina (W)
۲
۳
Vicenza (W)
Finished
۱۷:۳۰
Albese Volley Como (W)
۳
۰
Polisportiva Hermaea Olbia (W)
Finished
۱۹:۰۰
Sassuolo (W)
۰
۱
Delta Informatica Trentino (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Soverato (W)
۱
۰
Sant Elia (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Montale (W)
۰
۱
Cremona (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Marignano (W)
۲
۰
Talmassons (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Offanengo (W)
۰
۱
Millenium Brescia (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Montecchio (W)
۱
۰
Marsala (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Martignacco (W)
۲
۰
3M Pallavolo Perugia (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Russia Vysshaya League A Women
VC Murom (W)
۲
۳
Dinamo Anapa (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ufimochka UGNTU (W)
۳
۰
Om-Sibguor (W)
Finished
۱۴:۰۰
Uralochka URGEU (W)
۲
۳
Tyumen-TymGU (W)
Finished
۱۶:۳۰
Lokomotiv Kaliningrad 2 (W)
۳
۱
YuZGU Atom (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Superliga
Kuzbass Kemerovo
۳
۰
NOVA Novokuybyshevsk
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark 1. Division East
KSV
۰
۳
Frederiksberg Volley
Finished
۱۴:۳۰
Amager II
۳
۰
Farum-Holte
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 1st Division
Sarpsborg
۰
۳
Viking TIF II
Finished
۱۴:۳۰
OKSIL
۳
۰
Forde VBK II
Finished
۱۷:۰۰
  Bulgaria Vyscha Liga
Rodopa
۳
۰
Popovo 09
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Divizia A1 Women
Targoviste (W)
۳
۰
FC Arges (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Amysoft Lycurgus Groningen
۳
۰
Taurus Volleybal
Finished
۱۶:۳۰
  Moldova Moldova League
HMSK Kishinev II
۰
۳
Cetatea Soroca
Finished
۱۷:۳۰
  Serbia Superliga
OK Partizan
۱
۰
Spartak Ljig
inprogress
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید