0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Tottenham Hotspur
۱
۰
Manchester City
inprogress
۲۰:۰۰
Nottingham Forest
۱
۰
Leeds United
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Primeira Liga
FC Porto
-
-
Futebol Clube Vizela
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Braga
۲
۱
Famalicao
inprogress
۱۹:۰۰
Estoril Praia
۰
۱
Vitoria Guimaraes
Finished
۰۰:۰۰
Chaves
۲
۱
CS Maritimo Funchal
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany Bundesliga
VfL Wolfsburg
۰
۳
FC Bayern Munich
inprogress
۲۰:۰۰
VfB Stuttgart
۰
۲
SV Werder Bremen
Finished
۱۸:۰۰
  Italy Serie A
Spezia
۰
۳
Napoli
Finished
۱۵:۰۰
AC Fiorentina
۰
۰
Bologna F.C.
inprogress
۲۰:۳۰
Torino FC
۱
۰
Udinese Calcio
Finished
۱۷:۳۰
  Spain La Liga
Real Sociedad
-
-
Real Valladolid
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Real Mallorca
۱
۰
Real Madrid
Finished
۱۶:۳۰
Girona FC
۱
۰
Valencia CF
Finished
۱۸:۴۵
  Turkey Super Lig
Galatasaray SK
۱
۱
Trabzonspor
inprogress
۱۹:۳۰
Istanbulspor AS
۲
۱
Alanyaspor
Finished
۱۴:۰۰
Hatayspor
۱
۰
Kasimpasa SK
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Cambuur Leeuwarden
۰
۵
AFC Ajax
Finished
۱۴:۴۵
Feyenoord Rotterdam
۲
۲
PSV Eindhoven
Finished
۱۷:۰۰
FC Groningen
۰
۱
FC Twente
inprogress
۱۹:۱۵
Go Ahead Eagles
۱
۰
NEC Nijmegen
Finished
۱۷:۰۰
  France Ligue 1
Clermont
۰
۲
AS Monaco
Finished
۱۵:۳۰
Stade Brestois 29
۰
۰
RC Lens
inprogress
۱۹:۳۵
A.J. Auxerre
۰
۰
Stade de Reims
Finished
۱۷:۳۰
Racing Club Strasbourg
۲
۰
Montpellier HSC
Finished
۱۷:۳۰
FC Lorient
۰
۰
Angers SCO
Finished
۱۷:۳۰
AC Ajaccio
۰
۲
FC Nantes
Finished
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates Pro League
Al Wasl
۱
۰
Al Bataeh
inprogress
۱۹:۴۵
Al Jazira
۰
۱
Al Khaleej Khor Fakkan
inprogress
۱۹:۴۵
AL Dhafra
۱
۴
Al Ain
Finished
۱۷:۰۰
Ittihad Kalba
۰
۲
Al Wahda
Finished
۱۷:۰۰
  Hong Kong Premier League
Rangers
۱
۰
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
۱
۱
Resources Capital FC
Finished
۱۲:۰۰
Kitchee
۷
۰
Sham Shui Po FC
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
AC Sparta Praha
۱
۱
FK Mlada Boleslav
inprogress
۲۰:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۱
۳
FC Viktoria Plzen
Finished
۱۷:۳۰
FC Hradec Kralove
۰
۲
Bohemians 1905
Finished
۱۷:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۰
۲
FC Slovan Liberec
Finished
۱۷:۳۰
  India I-League
Sudeva Delhi FC
۱
۱
Roundglass Punjab FC
Finished
۱۲:۰۰
Neroca FC
۲
۱
Gokulam FC
Finished
۱۴:۳۰
  Belgium First Division A
KAA Gent
-
-
Racing Genk
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Royal Antwerp FC
۰
۰
Club Brugge KV
Finished
۱۶:۰۰
KV Mechelen
۲
۲
Royal Charleroi SC
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico LIGA MX
Santos Laguna Mexico
۲
۲
Club America
Finished
۰۶:۳۵
Cruz Azul
۰
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۴:۳۵
Leon
۰
۱
Pachuca CF
Finished
۰۲:۳۰
Pumas UNAM
-
-
CF Atlas Guadalajara
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Hungary NB I
Ferencvarosi TC
۱
۰
Ujpest FC
inprogress
۲۰:۰۰
Zalaegerszegi TE
۰
۰
Mezokovesdi SE
Finished
۱۷:۳۰
  Greece Super League
PAE APS Atromitos Athens
۰
۰
AEK Athens
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Panathinaikos
۲
۰
Lamia 1964
Finished
۱۸:۳۰
Panetolikos FC
-
-
Asteras Tripolis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Azerbaijan Premier League
PFC Neftchi Baku
۲
۰
FK Sumgayit
Finished
۱۸:۰۰
FK Zira
۲
۲
FK Qabala
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Bundesliga U19
FSV Mainz 05 U19
۳
۲
SC Freiburg U19
Finished
۱۳:۳۰
Werder Bremen U19
۰
۱
Hertha BSC Berlin U19
Finished
۱۳:۳۰
Viktoria Berlin U19
۳
۲
RB Leipzig U19
Finished
۱۵:۰۰
Nurnberg U19
۴
۰
SV Eintracht Trier U19
Finished
۱۳:۳۰
Holstein Kiel U19
۴
۴
VfL Wolfsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۴
۱
TSV 1860 Munich U19
Finished
۱۴:۳۰
Hamburger SV U19
۴
۰
Hannover 96 U19
Finished
۱۵:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
3 Sing FC
۳
۱
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Tuen Mun SA
۲
۲
Leaper St Joseph
Finished
۱۱:۰۰
Fu Moon
۱
۶
Sai Kung
Finished
۰۹:۰۰
Kwun Tong
۱
۰
Double Flower FA
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon Cricket Club
۰
۱
Mutual FC
Finished
۱۳:۰۰
Chelsea SS HK
۲
۱
Tung Sing
Finished
۰۹:۰۰
Wanchai SF
۰
۳
Wing Go FC
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۱
۰
Yau Tsim Mong
Finished
۰۹:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Antigua Guatemala
۱
۲
CSD Comunicaciones
Finished
۰۵:۳۰
Malacateco
۳
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۴:۳۰
CSD Municipal
۲
۲
Deportivo Mixco
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Copa do Nordeste
ABC Futebol Clube
۲
۰
Fortaleza CE
Finished
۰۱:۰۰
EC Bahia
۲
۲
Ferroviario
Finished
۰۳:۰۰
Ceara CE
۲
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۰:۰۰
Nautico Capibaribe
۲
۲
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۰:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Argentinos Juniors
۱
۰
Racing Club
Finished
۰۴:۰۰
Atletico Lanus
۲
۱
San Lorenzo
Finished
۰۴:۰۰
Belgrano de Cordoba
۲
۱
CA River Plate
Finished
۰۱:۴۵
  Panama LPF
CD Plaza Amador
۱
۲
Tauro F.C.
Finished
۰۵:۰۰
Deportivo Universitario
۱
۰
UMECIT
Finished
۰۲:۴۵
Alianza FC Panama
۰
۰
Sporting San Miguelito
Finished
۰۰:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Hoi King
۱
۲
Kowloon City
Finished
۰۹:۰۰
North District FC
۳
۱
Metro Gallery FC
Finished
۱۱:۰۰
Happy Valley
۱
۴
Sha Tin
Finished
۱۱:۰۰
South China FC
۰
۰
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Yuen Long FC
۰
۰
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Kwai Tsing
۲
۴
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۰
۲
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
  Switzerland Super League
FC Luzern
۱
۱
BSC Young Boys Bern
inprogress
۱۹:۰۰
FC Winterthur
۱
۰
FC Lugano
inprogress
۱۹:۰۰
FC Sion Sitten
۰
۱
FC Zurich
Finished
۱۶:۴۵
  Austria OFB Cup
LASK Linz
۰
۰
Austria Klagenfurt
inprogress
۲۰:۳۰
  Colombia Primera A
Independiente Medellin
۱
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo Pasto
۲
۴
America de Cali
Finished
۰۴:۳۰
CD Jaguares de Cordoba
۲
۱
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۲:۱۵
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Oriente Petrolero
۳
۰
Nacional Potosi
Finished
۰۳:۳۰
The Strongest La Paz
۲
۱
Universitario De Vinto
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Los Cabos United
۳
۰
Mexicali FC
Finished
۰۶:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۲
۱
Colima
Finished
۰۵:۳۰
Deportivo Dongu FC
۲
۱
Yalmakan FC
Finished
۰۱:۳۰
CD Inter Queretaro
۱
۲
Gavilanes FC Matamoros
Finished
۰۱:۳۰
Reboceros de La Piedad
۳
۱
CD Tulancingo
Finished
۰۴:۳۰
Cafetaleros De Chiapas
۱
۰
Inter Playa del Carmen
Finished
۰۱:۳۰
Mineros de Fresnillo
۱
۰
Coras de Nayarit FC
Finished
۰۲:۳۰
Montaneses FC
-
-
Deportiva Venados
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney United
۳
۱
Marconi Stallions
Finished
۰۹:۳۰
Sydney Olympic FC
۳
۰
Sutherland Shire Sharks
Finished
۰۷:۳۰
Blacktown City FC
۱
۱
Manly United FC
Finished
۰۹:۳۰
Central Coast Mariners Academy
۱
۳
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۰۷:۳۰
Sydney FC U21
۳
۱
Mt Druitt Town Rangers
Cancelled
۱۰:۳۰
Sydney FC U21
۴
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
  Qatar Stars League
Al Markhiya
۴
۰
Qatar SC Doha
Finished
۱۷:۰۵
Al-Shamal
۰
۱
Al Sailiya
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland Ekstraklasa
KKS Lech Poznan
۱
۰
Miedz Legnica
Finished
۱۷:۳۰
Radomiak Radom
۱
۰
Stal Mielec
Finished
۱۵:۰۰
Pogon Szczecin
۰
۰
Slask Wroclaw
inprogress
۲۰:۰۰
  Indonesia Liga 1
Bali United Pusam
۱
۲
Barito Putra
Finished
۱۵:۰۰
Persib Bandung
۲
۰
PSS Sleman
Finished
۱۱:۳۰
  Spain LaLiga 2
FC Andorra
۰
۰
Real Zaragoza
inprogress
۱۸:۴۵
FC Cartagena
-
-
Levante
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Ponferradina
-
-
Racing Santander
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Villarreal CF B
۰
۲
Granada CF
Finished
۱۶:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group A
CS Chebba
۰
۰
ES Sahel
Finished
۱۶:۳۰
US Tataouine
۲
۲
Esperance Tunis
Finished
۱۶:۳۰
Bizertin
۱
۲
Stade Tunisien
Finished
۱۶:۳۰
ES Hammam Sousse
۱
۱
CS Sfaxien
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Ajaccio U19
۱
۱
Toulouse FC U19
Finished
۱۲:۳۰
AS Cannes U19
۰
۱
AS Saint-Etienne U19
Finished
۱۳:۳۰
US Colomiers U19
۰
۱
SC Air Bel U19
Finished
۱۷:۰۰
Montpellier U19
۴
۰
Blagnac FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Bastia SC U19
۱
۰
OGC Nice U19
Interrupted
۱۷:۰۰
AS Monaco FC U19
۱
۴
Olympique de Marseille U19
Finished
۱۷:۰۰
  Australia A-League
Western Sydney Wanderers
۱
۰
Western United
Finished
۰۷:۳۰
  Australia A-League Women
Newcastle Jets (W)
۰
۳
Canberra United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Adelaide United (W)
۰
۱
Brisbane Roar FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil Mineiro 1
Ipatinga
۰
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۱:۳۰
Tombense MG
۳
۰
Caldense
Finished
۰۱:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
۰
۱
HYH Export Sebaco FC
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Walter Ferreti
۱
۲
Managua FC
Finished
۰۵:۳۰
UNAN Managua
۳
۰
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۲:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Sampdoria U19
۲
۱
Roma U19
Finished
۱۳:۳۰
Bologna U19
۳
۲
Cesena U19
Finished
۱۷:۳۰
  England Super League Women
Tottenham (W)
۲
۳
Chelsea (W)
Finished
۱۶:۰۰
Manchester United (W)
۰
۰
Everton (W)
Finished
۱۵:۳۰
Liverpool (W)
۲
۰
Reading FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Atletico Clube de Portugal
۲
۱
Olhanense
Finished
۱۸:۳۰
FC Ferreiras
۰
۱
Rabo Peixe
Finished
۱۴:۳۰
Futebol Clube de Serpa
-
-
Oriental Dragon FC
Finished
۱۸:۳۰
Esperanca de Lagos
۳
۲
Imortal DC
Finished
۱۸:۳۰
SC Angrense
۱
۰
GD Fabril Barreiro
Finished
۱۸:۳۰
Juventude Evora
۳
۲
SC Praiense
Finished
۱۸:۳۰
  Australia New South Wales League One
Bonnyrigg White Eagles
۲
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۰۹:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Trinidense
۰
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۰:۳۰
Resistencia SC
۰
۲
Libertad Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. A
AD Cofutpa
۳
۱
Municipal Garabito
Finished
۰۴:۳۰
AD Municipal Liberia
۰
۱
AD Sarchi
Finished
۰۴:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۰
۰
TUS Dassendorf
Finished
۱۳:۱۵
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Karaman
۱
۰
Kahramanmarasspor
Finished
۱۴:۳۰
Bayrampasa
۰
۴
Antalya Kestelspor
Finished
۱۴:۳۰
Ofspor
۲
۱
Elaziz Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kusadasispor
۰
۰
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
۲
۱
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۴:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
FC Hansa Rostock
۰
۲
Hamburger SV
Finished
۱۶:۰۰
FC St. Pauli
۲
۰
Hannover 96
Finished
۱۶:۰۰
1.FC Magdeburg
۱
۱
Karlsruher SC
Finished
۱۶:۰۰
  Serbia Super Liga
Napredak Krusevac
۰
۱
Partizan Belgrade
Finished
۱۷:۰۰
FK Novi Pazar
۱
۱
FK Backa Topola
inprogress
۱۹:۰۰
Mladost Novi Sad
-
-
FK Javor Ivanjica
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Portugal Liga Segunda
FC Penafiel
۱
۰
CD Mafra
Finished
۱۴:۳۰
Benfica Lisbon B
۲
۱
CD Tondela
inprogress
۱۷:۳۰
CD Trofense
۰
۱
Leixoes
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Primera Division
Cerro Largo FC
۲
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۲:۰۰
La Luz
۱
۳
Montevideo Wanderers
Finished
۱۶:۱۵
  Netherlands Eerste Divisie (Jupiler League)
Roda JC Kerkrade
۲
۱
MVV Maastricht
Finished
۱۴:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 17
UD Barbastro
۱
۱
CD Utrillas
Finished
۱۴:۳۰
CD Caspe
۲
۲
Atletico Monzon
Finished
۱۸:۳۰
Cuarte CD
۲
۰
CF Calamocha
Finished
۱۴:۳۰
Ejea
۵
۰
CDJ Tamarite
Finished
۱۴:۳۰
CD Binefar
۰
۲
CD La Almunia
Finished
۱۴:۴۵
Huesca B
-
-
AD Almudevar
Finished
۱۸:۰۰
CD Carinena
-
-
CF Illueca
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
SP Villafranca
۱
۰
Calamonte
Finished
۱۴:۳۰
At. Pueblonuevo
۰
۰
UD Fuente de Cantos
Finished
۱۴:۳۰
Olivenza
۱
۱
CD Miajadas
Finished
۱۴:۳۰
CD Azuaga
۲
۱
CF Trujillo
Finished
۱۴:۴۵
UC La Estrella
۱
۴
Moralo
Finished
۱۵:۰۰
CP Montehermoso
۱
۰
Jerez CF
Finished
۱۸:۳۰
AD Llerenense
۱
۰
Arroyo
inprogress
۱۹:۰۰
  Panama Liga Prom
Colon C-3
۳
۳
Sporting San Miguelito Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Union Cocle
۱
۳
CD Universitario Reserves
Finished
۰۰:۰۰
SD Panama Oeste
۱
۴
Universidad de Panama
Finished
۰۲:۳۰
Panama City FC
۲
۱
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۰:۳۰
San Martin FC
۱
۱
Plaza Amador Reserves
Finished
۰۲:۳۰
Herrera Reserves
۰
۳
Mario Mendez FC
Finished
۰۲:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Aviles CF
۱
۰
Bergantinos CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Arenteiro
۰
۰
Gimnastic Torrelavega
Finished
۱۴:۳۰
SD Rayo Cantabria
۱
۱
Zamora
Finished
۱۸:۴۵
CF Cristo Atletico
۰
۱
Coruxo CF
inprogress
۱۹:۳۰
Marino de Luanco
۲
۰
Union Popular Langreo
inprogress
۱۹:۳۰
CD Laredo
۰
۰
Guijuelo
inprogress
۲۰:۳۰
SD Compostela
-
-
Ourense CF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Club Atletico Espeleno
۰
۱
Ayamonte CF
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba B
۲
۱
Coria CF
Finished
۱۸:۳۰
Bollullos CF
۳
۰
CD Rota
inprogress
۱۹:۰۰
Puente Genil
-
-
Sevilla C
inprogress
۱۹:۰۰
CD Pozoblanco
۱
۱
CD Ciudad de Lucena
inprogress
۱۹:۳۰
CA Antoniano
-
-
Cartaya
inprogress
۱۹:۳۰
Xerez CD
۱
۰
CD Gerena
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey League Women
Ilkadim Belediyesi Yabancilar (W)
۱
۲
Horozkent SK (W)
Finished
۱۱:۳۰
Atasehir Bld Spor (W)
۰
۶
Fenerbahce (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Vatan Spor (W)
۰
۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Konak Belediyesi (W)
۳
۲
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kocaeli Bayan FK (W)
۱
۰
Giresun Sanayispor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۳
۱
Hatayspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Dudullu SK (W)
۰
۳
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۵:۰۰
Gaziantep Asya Spor (W)
۰
۰
Nuh Spor (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 1
Venados FC II
۱
۲
Deportiva Venados FC II
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Supercopa Women
SC Internacional (W)
۵
۱
Athletico Paranaense (W)
Finished
۰۱:۱۵
Real Brasilia FC (W)
۲
۱
Kindermann (W)
Finished
۰۳:۳۰
Corinthians Paulista (W)
۱
۰
Atletico Mineiro (W)
Finished
۱۷:۰۰
Flamengo RJ (W)
۱۰
۰
Ceara (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Egypt Premier League
Ghazl Al Mehalla
۱
۲
Haras El Hodood
Finished
۱۶:۱۵
Ceramica Cleopatra FC
۰
۱
Enppi
inprogress
۲۰:۳۰
Al Ittihad Al Sakandary
۰
۲
El Ismaily Sporting Club
inprogress
۲۰:۳۰
El Dakhleya
۱
۲
Aswan FC
Finished
۱۶:۱۵
  France Championnat National U19 Group C
Avranches U19
۱
۰
SA Merignac U19
Finished
۱۴:۳۰
Angers U19
۲
۰
EA Guingamp U19
Finished
۱۷:۰۰
USSA Vertou U19
۰
۶
FC Lorient U19
Finished
۱۷:۰۰
Chamois Niortais FC U19
۱
۱
Girondins de Bordeaux U19
Finished
۱۷:۰۰
  France Division 1 Women
Paris Saint Germain (W)
۳
۱
Le Havre (W)
Finished
۱۵:۱۵
  Germany Oberliga Bremen
Leher Bremerhaven
۳
۴
FC Oberneuland
Finished
۱۵:۳۰
SV Hemelingen
۲
۰
OSC Bremerhaven
Finished
۱۵:۳۰
Schwachhausen
۴
۰
TuS Komet Arsten
Finished
۱۵:۳۰
Ts Woltmershausen
۳
۰
BTS Neustadt
Finished
۱۶:۳۰
Union 60 Bremen
۲
۲
Aumund-Vegesack
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division Women
CFF Albacete (W)
۱
۲
Valencia CF II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Fundacion CD Tenerife (W)
۱
۲
Levante B (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Catanzaro
۴
۰
Fidelis Andria 1928
Finished
۱۷:۰۰
Foggia
۰
۰
Gelbison Cilento SSD
inprogress
۲۰:۰۰
Pescara
۵
۰
Potenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Viterbese
۲
۰
AC Monopoli
Finished
۱۷:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
۲
۰
ASD Nuova Monterosi
Finished
۱۷:۰۰
Messina
۰
۱
Audace Cerignola
Finished
۱۷:۰۰
AZ Picerno ASD
۱
۰
Juve Stabia
Finished
۱۷:۰۰
Taranto Sport
۰
۰
Latina Calcio
inprogress
۲۰:۰۰
Virtus Francavilla
۱
۰
Giugliano
inprogress
۲۰:۰۰
  England National League - Southern Premier Division Women
Milton Keynes Dons (W)
۶
۳
Billericay Town FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
London Bees (W)
۱
۲
Plymouth Argyle (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium First Division B
Club Brugge II
۱
۰
Royal Excelsior Virton
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Oyonesa
۱
۱
Berceo
inprogress
۱۹:۳۰
Varea
۱
۰
Pena Balmaiso CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Calahorra B
۳
۰
Racing Rioja CF B
Finished
۱۴:۰۰
Atletico Vianes
۱
۱
CDFC La Calzada
inprogress
۱۹:۳۰
Naxara
-
-
Anguiano
inprogress
۱۹:۳۰
  Morocco League Women
ASDCT Ain Atiq Temara (W)
۲
۱
AA Taroudant (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
Velo Clube SP
۲
۲
Oeste Itapolis
Finished
۰۲:۰۰
CA Linense
۱
۱
Noroeste SP
Finished
۰۰:۳۰
AA Ponte Preta
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Andorra 1a Divisio
Inter Club d'Escaldes
۰
۱
FC Ordino
Finished
۱۳:۳۰
UE Engordany
-
-
UE Sant Julià
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
UE Santa Coloma
۲
۰
AC d'Escaldes
Finished
۱۶:۰۰
  Solomon Islands S-League
Henderson Eels FC
۲
۱
Southern United Honiara
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
CA Defensores de Belgrano
۱
۱
Temperley
Finished
۰۳:۵۰
Club Atletico Alvarado
۰
۰
San Martin de San Juan
Finished
۰۳:۱۵
  Antigua and Barbuda Premier Division
Liberta SC
۳
۳
Five Islands
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Primera Division
Union Espanola
۱
۱
Everton Vina del Mar
Finished
۰۳:۰۰
Magallanes Santiago
۱
۱
Union La Calera
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Mazorqueros
۰
۰
Zitacuaro
Finished
۰۲:۰۰
Chilpancingo
-
-
Ciervos FC
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia Primera B
Cortulua
۱
۰
Valledupar FC
Finished
۰۰:۳۰
Patriotas Tunja
۱
۰
Llaneros FC
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Cali F.C.
۱
۱
Real Santander
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Paranaense 1
FC Cascavel
۰
۱
Operario PR
Finished
۰۱:۰۰
Aruko Sports Brasil
۱
۱
Maringa PR
Finished
۰۱:۰۰
  El Salvador Primera Division
Jocoro FC
۱
۱
CD Luis Angel Firpo
Finished
۰۱:۰۰
  South Africa Diski Challenge
Richards Bay Reserves
۱
۰
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
۰
۲
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Cape Town City FC Reserves
۸
۳
Sekhukhune United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  England Championship Women
Charlton (W)
۱
۰
Coventry United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Durham (W)
۱
۰
Sheffield United FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Blackburn Rovers (W)
۰
۰
Bristol City (W)
Finished
۱۷:۳۰
London City Lionesses (W)
۳
۱
Sunderland (W)
Finished
۱۷:۳۰
Lewes FC (W)
۰
۴
Birmingham City (W)
Finished
۱۷:۳۰
Southampton (W)
۲
۰
Crystal Palace (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
SG 99 Andernach (W)
۲
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۶:۳۰
SC Freiburg II (W)
۱
۲
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Nurnberg (W)
۲
۱
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group B
Club Africain
۱
۰
Rejiche
Finished
۱۶:۳۰
US Monastir
۰
۱
Us Ben Guerdane
Finished
۱۶:۳۰
ES Metlaoui
۱
۰
Olympique Beja
Finished
۱۶:۳۰
AS Slimane
۱
۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie A Women
Internazionale Milano (W)
۳
۰
Sassuolo (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Romania Liga I
CS Dacia Mioveni
۱
۱
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie B
AC Parma
۲
۰
Genoa
inprogress
۱۸:۴۵
Palermo
۲
۱
Reggina
inprogress
۱۸:۴۵
  Italy Serie D, Girone H
ASD Nardo Calcio
۴
۰
Lavello
Finished
۱۷:۳۰
ASG Nocerina 1910
۰
۰
Casarano
Finished
۱۷:۰۰
Puteolana Internapoli
۲
۲
ASD Gladiator
Finished
۱۷:۰۰
FC Matera Calcio
۰
۱
SS Cavese
Finished
۱۷:۰۰
Afragolese 1944
۰
۲
FBC Gravina
Finished
۱۷:۰۰
Team Altamura
۲
۱
FC Francavilla
Finished
۱۷:۳۰
Citta di Fasano
۱
۱
Molfetta
Finished
۱۷:۳۰
Brindisi
۰
۱
Martina Calcio 1947
Finished
۱۷:۳۰
  Kuwait Premier League
Al-Jahra
۱
۱
Al Tadamon
Finished
۱۸:۲۵
  Nigeria Premier League Grp. B
Sunshine Stars FC
۱
۰
Bayelsa United
Finished
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۰
۰
Lobi Stars
Finished
۱۸:۳۰
Wikki Tourist
۱
۰
Enugu Rangers
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico U20 League
Pumas UNAM U20
۰
۱
Atlas U20
Finished
۱۸:۳۰
Monterrey U20
۱
۰
Toluca U20
Finished
۱۸:۳۰
Chivas Guadalajara U20
۳
۲
Queretaro U20
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Arenas Club de Getxo U19
۱
۰
Danok Bat U19
Finished
۱۵:۱۵
Osasuna U19
۳
۱
UD Logrones U19
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CF Platges de Calvia
۰
۱
CF Soller
inprogress
۱۹:۰۰
CD Sant Jordi
۰
۴
SE Penya Independent
Finished
۱۴:۳۰
SD Portmany
۵
۱
Binissalem
Finished
۱۴:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Thun
۱
۰
Neuchatel Xamax FC
inprogress
۱۹:۰۰
FC Wil 1900
۳
۰
AC Bellinzona
Finished
۱۶:۴۵
  Germany Bundesliga Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۷
۰
MSV Duisburg (W)
Finished
۱۵:۳۰
Bayer Leverkusen (W)
۰
۲
Werder Bremen (W)
Finished
۱۸:۳۰
SV Meppen (W)
۰
۱
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hannover 96 II
۱
۱
VfB Lubeck
Finished
۱۶:۰۰
Teutonia Ottensen
۲
۱
1. FC Phoenix Luebeck
Finished
۱۶:۳۰
SV Werder Bremen II
۳
۱
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۱
۱
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۶:۳۰
Bremer SV
۰
۵
TSV Havelse
Finished
۱۶:۳۰
Drochtersen / Assel
۵
۲
FC St. Pauli II
Finished
۱۷:۳۰
  Tanzania Premier League
Ihefu FC
۲
۰
Mbeya City
Finished
۱۴:۳۰
Ruvu Shooting
۲
۱
KMC FC
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches
Barcelona SC Guayaquil
۱
۰
Deportivo Cuenca
Finished
۰۲:۳۰
Vejle Boldklub
۰
۲
Dynamo Kiev
Finished
۱۱:۳۰
FK Admira Praha
۲
۳
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۳:۳۰
Western Knights SC
۵
۰
Balga SC
Finished
۱۴:۳۰
Murdoch University Melville
۵
۰
Carramar Shamrock Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۰
Perth Glory II
Finished
۱۲:۳۰
Forrestfield United
۲
۱
Canning City
Finished
۱۲:۳۰
Inglewood United
۳
۱
Sorrento SC
Finished
۱۴:۳۰
JK Nomme United
۳
۰
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۷:۳۰
Rosenborg BK
۲
۰
Levanger FK
Finished
۱۸:۰۰
Morley Windmills
۳
۱
Gosnells City
Finished
۱۲:۳۰
FK Rudar Plevlja
۰
۰
Karlovac
Finished
۱۳:۳۰
Tabasalu Charma
۲
۰
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۳:۳۰
Maddington White City FC
۲
۱
Joondalup United
Finished
۱۴:۳۰
FK Dziugas Telsiai
۱
۱
FK Nevezis Kedainiai
Finished
۱۴:۳۰
Rockingham City
۲
۱
Swan United
Finished
۱۴:۳۰
PFC CSKA Sofia
۲
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۱۵:۰۰
JK Tammeka Tartu
۱
۶
Nomme Kalju II
Finished
۱۵:۳۰
Vasalunds/Essinge IF
۲
۰
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۲
۱
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۶:۳۰
FC Blau-Weiss Linz
۵
۰
Kolos Kovalivka
Finished
۱۶:۳۰
FK Velez Mostar
۱
۱
CS Minaur Baia Mare
Finished
۱۶:۳۰
FC 1906 Erlensee
۰
۳
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۶:۳۰
Simba SC
۱
۱
Al-Hilal Omdurman
Finished
۱۶:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۱
۰
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۱۷:۰۰
FK Prva Iskra Baric
۱
۲
Rudar Prijedor
Finished
۱۷:۳۰
FK Akhmat Grozny
۱
۰
FK Khimki
Finished
۱۸:۰۰
Bayern Alzenau
۲
۱
SV 1919 Munster
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Primera Division Women
Sevilla FC (W)
۱
۰
Villarreal (W)
Finished
۱۴:۳۰
Madrid CFF (W)
۲
۲
Real Sociedad (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sporting de Huelva (W)
۱
۳
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Barcelona (W)
۷
۰
Real Betis (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Peru Liga 1
Universitario de Deportes
۴
۰
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۰:۰۰
Utc de Cajamarca
۳
۰
Cienciano Cusco
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo Garcilaso
۳
۰
EM Deportivo Binacional
Finished
۰۴:۰۰
Sporting Cristal Lima
۳
۰
Alianza Lima
Finished
۱۸:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. B
CS Uruguay de Coronado
۰
۱
Santa Ana
Finished
۰۰:۳۰
Consultants Desamparados
۳
۱
AD Aserri
Finished
۰۰:۳۰
Municipal de Turrialba
۰
۰
Cariari Pococi
inprogress
۲۰:۳۰
  Venezuela Primera Division
Angostura FC
۲
۰
Mineros de Guayana
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo La Guaira
۰
۰
Monagas SC
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Paulista Serie A3
Sertãozinho FC
۳
۱
Barretos SP
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Votuporanguense SP
۱
۱
Itapirense
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Cearense 1
Pacajus
۴
۲
Barbalha CE
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Paulista Serie A1
Palmeiras
۳
۱
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۱:۰۰
Ituano SP
۰
۳
EC Agua Santa SP
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
Maldonado Capital
۲
۰
Rocha Capital
Finished
۰۴:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Vida
۲
۱
CD Real Sociedad
Finished
۰۴:۳۰
CD Olimpia Tegucigalpa
۳
۱
Motagua
Finished
۰۴:۳۰
  Australia New South Wales U20 League
Sydney Olympic U20
۱
۱
Sutherland Sharks U20
Finished
۰۵:۱۵
Sydney United 58 U20
۳
۴
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۳۰
Blacktown City U20
۶
۰
Manly United FC U20
Finished
۰۷:۳۰
  Uganda Super League Women
Asubo Gafford (W)
۱
۳
Kampala Queens (W)
Finished
۱۰:۳۰
Rines SS WFC (W)
۱
۰
Uganda Martyrs (W)
Finished
۱۰:۳۰
She Corporate (W)
۳
۰
Makerere University (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Kenya League Women
Kisumu All Starlets (W)
۵
۰
Kangemi Ladies FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Gaspo FC (W)
۱
۵
Thika Queens (W)
Finished
۱۴:۳۰
Wadadia (W)
۳
۰
Nakuru West Queens FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Thailand Thai League 3
Surin Khongcheemoon FC
۱
۵
Khonkaen FC
Finished
۱۲:۰۰
Samut Prakan City FC
۰
۰
STK Muangnont
Finished
۱۲:۰۰
Marine Corps FC
۲
۲
Royal Thai Siam Navy FC
Finished
۱۲:۰۰
Prime Bangkok
۴
۱
Nonthaburi United
Finished
۱۲:۰۰
Chachoengsao FC
۳
۲
Chanthaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Khonkaen Mordindang FC
۲
۵
Rasi Salai United
Finished
۱۲:۰۰
Kasem Bundit University FC
۰
۲
Inter Bangkok
Finished
۱۲:۰۰
Watbot FC
۰
۰
Phitsanulok FC
Finished
۱۲:۰۰
Chiangrai Lanna FC
۰
۳
Nakhon Mae Sot United FC
Finished
۱۲:۰۰
  Spain Primera Nacional Women
Discobolo La Torre AC (W)
۱
۴
Murcia Feminas (W)
Finished
۱۳:۳۰
UD Mos (W)
۵
۱
Cd Oceja (W)
Finished
۱۴:۴۵
Aldaia (W)
۰
۱
San Vicente (W)
Finished
۱۵:۰۰
Madrid CFF III (W)
۰
۲
CF Extremadura (W)
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo La Coruna B (W)
۱
۰
Oviedo II (W)
Finished
۱۸:۳۰
CE Seagull (W)
۲
۰
CD Castellon (W)
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Vallecano B (W)
۰
۲
CF Extremadura (W)
Finished
۱۷:۰۰
CDE Olimpico De Madrid (W)
۱
۳
CFF Olympia Las Rozas (W)
inprogress
۱۹:۰۰
UE Cornella (W)
۰
۱
CD San Gabriel (W)
inprogress
۱۹:۰۰
  Scotland Premier League Women
Celtic FC (W)
۳
۰
Aberdeen (W)
Finished
۱۸:۰۰
Glasgow City (W)
۸
۱
Partick Thistle (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hibernian (W)
۲
۰
Glasgow Girls (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Dundee United WFC (W)
۰
۲
Rangers (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Motherwell (W)
۱
۰
Hearts (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Hamilton Academical FC (W)
۰
۰
Spartans FC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Mantova
۲
۳
Virtus Verona
Finished
۱۷:۰۰
Novara
۱
۲
Albinoleffe
Finished
۱۷:۰۰
Pro Vercelli
۰
۰
Feralpisalo
Finished
۱۷:۰۰
Sangiuliano City Nova
۱
۰
Calcio Lecco
Finished
۱۷:۰۰
AC Renate
۰
۲
AC Trento
Finished
۱۷:۰۰
Triestina Calcio
۰
۲
AC Pro Sesto
Finished
۱۷:۰۰
F.C. Arzignano Valchiampo
۳
۱
Pordenone
Finished
۱۷:۰۰
Juventus U23
۲
۰
Piacenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Padova
۰
۳
US Pergolettese
Finished
۱۷:۰۰
Pro Patria
۲
۰
Vicenza
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone E
Montespaccato
۰
۱
ASD Seravezza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Pianese
۱
۱
Orvietana
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sporting Trestina
۰
۰
Grosseto
Finished
۱۷:۰۰
Poggibonsi
۴
۴
US Gavorrano
Finished
۱۷:۰۰
Livorno
۱
۰
Ghivizzano Borgoamozzano
Finished
۱۷:۰۰
Tau Calcio Altopascio
۰
۰
Sangiovannese
Finished
۱۷:۰۰
AC Arezzo
۲
۰
Virtus Flaminia
Finished
۱۷:۰۰
Ponsacco
۰
۰
Citta Di Castello
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Goiano 1
Goiania
۴
۲
Atletico Clube Goianiense
Finished
۱۷:۰۰
  India Indian Super League
ATK Mohun Bagan AC
۱
۲
Bengaluru FC
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium First Amateur Division
Liege FC
۲
۱
Charleroi II
Finished
۱۷:۳۰
KVK Ninove
۰
۲
Patro Eisden
Finished
۱۷:۳۰
Sint-Eloois-Winkel
۱
۳
URSL Vise
Finished
۱۷:۳۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Loughborough Lightning (W)
۱
۲
Burnley (W)
Finished
۱۷:۳۰
Leek Town (W)
۱
۱
Solihull Moors (W)
Finished
۱۸:۳۰
Brighouse Town (W)
۱
۰
Stoke City (W)
Finished
۱۷:۳۰
Liverpool Feds LFC (W)
۲
۴
Nottm Forest (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Mauritania Division 1
FC Nouadhibou
۰
۰
ASC Gendrim
inprogress
۲۰:۳۰
  Greece U19 Super League
Levadiakos U19
۰
۰
Volos NPS U19
Finished
۱۶:۳۰
PAOK Salonika U19
۲
۰
Olympiacos FC U19
Finished
۱۴:۳۰
  Togo Premier Division
Entente II
۲
۲
ASC Kara
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Marinhense
۳
۰
CD Alcains
Finished
۱۸:۳۰
Mortagua FC
۳
۳
UD Serra
Finished
۱۸:۳۰
Santarem
۰
۰
Coruchense
Finished
۱۸:۳۰
S.U. 1 Dezembro
۰
۱
Sertanense FC
Finished
۱۸:۳۰
Castelo Branco
۰
۱
Pero Pinheiro
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Gondomar
۲
۲
Guarda Desportiva
Finished
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC
۲
۲
Leca FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Alpendorada
۱
۰
AD Castro Daire
Finished
۱۸:۳۰
Rebordosa AC
۰
۰
Beira Mar
Finished
۱۸:۳۰
AD Camacha
۱
۱
AD Machico
Finished
۱۸:۳۰
SC Salgueiros
۱
۱
Maritimo Funchal II
Finished
۱۸:۳۰
GD Resende
۰
۳
Lusitania Lourosa
Finished
۱۸:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Akwa United
۳
۱
Remo Stars
Finished
۱۸:۳۰
Shooting Stars 3SC
۲
۰
Nasarawa United
Finished
۱۸:۳۰
Plateau United
۱
۰
Kwara United
Finished
۱۸:۳۰
Enyimba
۲
۰
El Kanemi Warriors
Finished
۱۷:۳۰
  Malta Challenge League
Naxxar Lions FC
۳
۰
Zurrieq
inprogress
۱۹:۰۰
Melita FC
۰
۲
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۳:۳۰
San Gwann FC
۰
۱
Qrendi FC
Finished
۱۶:۳۰
Marsa FC
۱
۳
Fgura United FC
Finished
۱۶:۳۰
Mqabba FC
۰
۱
St Andrews FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Real Avila
-
-
Unami Cp
inprogress
۱۹:۰۰
CA Bembibre
۵
۳
CD Becerril
inprogress
۱۹:۰۰
CD Mirandes B
۱
۱
Atletico Tordesillas
Finished
۱۴:۳۰
La Virgen del Camino
-
-
Numancia B
Finished
۱۴:۳۰
Cultural Leonesa B
۱
۰
Salamanca CF UDS
Finished
۱۵:۰۰
UD Santa Marta
۲
۳
Atletico Astorga CF
Finished
۱۸:۴۵
Palencia CF
-
-
Ponferradina B
inprogress
۱۹:۰۰
SD Almazan
-
-
Arandina CF
inprogress
۱۹:۰۰
  Turkey 1. Lig
Genclerbirligi SK
۱
۰
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۶:۳۰
Manisa Futbol Kulubu
۱
۱
Samsunspor
Finished
۱۴:۰۰
Sakaryaspor
۱
۰
Keciorengucu Ankara
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Nazilli Belediyespor Aydin
۴
۰
Eylul Belediye Sivas
Finished
۱۴:۳۰
  Kenya Premier League
Vihiga Bullets
۰
۱
Ulinzi Stars
Finished
۱۵:۳۰
Bidco United
۰
۱
Kenya Police FC
Finished
۱۵:۳۰
Nzoia Sugar United
۰
۰
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
CF Montanesa
۲
۳
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۴:۳۰
Girona FC B
۲
۲
Fundacio Esportiva Grama
Finished
۱۴:۳۰
Sant Andreu Barcelona
۲
۰
UE Sants
Finished
۱۴:۳۰
CE L'Hospitalet
۱
۰
UE Rapitenca
Finished
۱۴:۳۰
CE Europa
۳
۰
UE Tona
Finished
۱۴:۳۰
Vilafranca
۱
۱
UE Castelldefels
Finished
۱۵:۰۰
CF Badalona B
۰
۲
CP San Cristobal
inprogress
۱۹:۳۰
UE Vilassar de Mar
۰
۰
CF Peralada
inprogress
۱۹:۴۵
  Germany Oberliga NOFV Nord
TUS Makkabi
۰
۰
SC Staaken
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Frankfurt
۱
۵
FC Mecklenburg Schwerin
Finished
۱۶:۳۰
MSV 1919 Neuruppin
۰
۲
Charlottenburger FC Hertha 06
Finished
۱۶:۳۰
Hertha Zehlendorf
۲
۰
TSG Neustrelitz
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 4
Deportivo Muxes
۲
۰
CDC Dominguez Osos
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Matogrossense
Sport Sinop
۰
۱
Luverdense
Finished
۰۲:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
RCD Mallorca B
۰
۲
Saguntino
Finished
۱۳:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۱
۱
CD Teruel
Finished
۱۴:۰۰
CE Manresa
۱
۱
SD Formentera
Finished
۱۴:۳۰
Lleida
۱
۲
Valencia CF B
Finished
۱۴:۳۰
Ibiza Islas Pitiusas
۱
۱
CF Badalona
Finished
۱۴:۳۰
Hercules Alicante
۱
۰
AE Prat
Finished
۱۴:۳۰
Terrassa CF
۰
۱
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
UE Olot
۰
۰
Ebro
inprogress
۱۹:۰۰
UD Alzira
۱
۰
RCD Espanyol B
inprogress
۱۹:۳۰
  Thailand Thai League 2
Ranong United
۲
۰
Kasetsart
Finished
۱۴:۰۰
Uthai Thani FC
۱
۰
Rayong FC
Finished
۱۵:۳۰
Nakhon Pathom United
۱
۱
Customs United FC
Finished
۱۴:۳۰
Chainat FC Hornbill
۱
۰
Nakhon Si United
Finished
۱۵:۰۰
  Thailand Thai League 1
Nakhon Ratchasima
۰
۴
Bangkok United
Finished
۱۴:۰۰
Chonburi FC
۲
۰
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۳۰
Ratchaburi FC
۲
۱
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۴:۳۰
Lampang FC
۱
۱
Khon Kaen United
Finished
۱۵:۳۰
  Barbados Premier League
Paradise FC
۱
۱
Deacons FC
Finished
۰۲:۳۰
Empire Club
۳
۱
Wotton FC
Finished
۰۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Guadalajara
۰
۰
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Madrid B
۳
۱
CD Coria
Finished
۱۴:۳۰
AD Union Adarve
۴
۰
UD Montijo
Finished
۱۴:۳۰
Socuellamos
۰
۰
AD Alcorcon B
Finished
۱۴:۳۰
CD Estepona
۰
۰
Don Benito
Finished
۱۴:۳۰
CF Villanovense
۱
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۴:۳۰
Cacereno
۰
۰
U.D. Melilla
Finished
۱۴:۳۰
Gimnastica Segoviana
۱
۰
Leganes B
inprogress
۱۹:۳۰
  Greece Super League Women
Neoi Ergoteli (W)
۳
۱
Olimpiada Imittos (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC PAOK Thessaloniki (W)
۵
۰
Volos 2004 (W)
Finished
۱۶:۳۰
OFI (W)
۴
۰
Leontikos Kifisias (W)
Finished
۱۳:۳۰
Elpides Karditsas FC (W)
۱
۴
Larissa (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Levante B
۲
۰
CF Gandia
Finished
۱۴:۳۰
CD Roda
۱
۲
Orihuela
Finished
۱۴:۰۰
Castellon B
-
-
Villarreal CF C
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Sanluqueno
۱
۱
Mar Menor
Finished
۱۵:۰۰
Real Betis B
۰
۰
Recreativo de Huelva
Finished
۱۵:۳۰
Atletico Mancha Real CF
۰
۴
Juventud Torremolinos CF
Finished
۱۴:۳۰
Cadiz B
۱
۱
FC Cartagena II
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۴
۰
Velez CF
Finished
۱۴:۳۰
CD San Roque de Lepe
۱
۰
Sevilla Atletico
inprogress
۱۸:۴۵
Yeclano Deportivo
۱
۰
Xerez Deportivo FC
inprogress
۱۹:۳۰
CD El Ejido 2012
۴
۰
CD Utera
inprogress
۱۹:۳۰
Antequera CF
۱
۱
Granada B
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Real Madrid B
۱
۱
Alcorcon
Finished
۱۴:۳۰
Celta de Vigo B
۱
۰
Pontevedra
inprogress
۱۹:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۰
۰
Cordoba
Finished
۱۴:۳۰
Ceuta
۱
۰
CF Fuenlabrada
Finished
۱۴:۳۰
Cultural Leonesa
۰
۰
Racing de Ferrol
Finished
۱۴:۳۰
CD Badajoz
۰
۰
Rayo Majadahonda
inprogress
۲۰:۳۰
San Sebastian De Los Reyes
۰
۰
San Fernando Club Deportivo
inprogress
۲۰:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
PSV Eindhoven (W)
۱
۲
Ajax Amsterdam (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Tenerife B
۰
۱
UD Villa de Santa Brigida
Finished
۱۴:۳۰
Marino
۱
۰
Lanzarote
Finished
۱۶:۰۰
CD La Cuadra-Union Puerto
۳
۰
CD Mensajero
Finished
۱۶:۰۰
  England Premier League Cup U21
Bristol City U21
۲
۱
Everton U21
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
Citta di Sant Agata
۱
۰
USD Ragusa
Finished
۱۷:۰۰
Canicattì
۲
۱
Santa Maria Cilento
Finished
۱۷:۰۰
FC Lamezia Terme
۱
۰
Real Agro Aversa
Finished
۱۷:۰۰
Locri 1909
۲
۱
Licata
Finished
۱۷:۰۰
Mariglianese
۲
۰
Vibonese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AS Acireale
۰
۱
ASD Sancataldese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Castrovillari Calcio
۰
۲
Catania Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Cittanovese
۲
۳
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Paterno
۰
۰
ASD San Luca
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie B Women
Brescia Calcio (W)
۳
۴
Lazio (W)
Finished
۱۷:۰۰
Napoli (W)
۲
۱
Trento (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ravenna (W)
۱
۴
Ternana (W)
Finished
۱۷:۰۰
Chievo Verona (W)
۲
۰
Apulia Trani (W)
Finished
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates Division 1
Al Thaid
۰
۱
Al Taawon FC
Finished
۱۶:۴۵
Al Arabi Umm Al Quwain
۳
۰
Al Jazira Hamra
Finished
۱۶:۵۰
  Lebanon Premier League
AL-Nejmeh SC Beirut
۱
۱
Al Bourj
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary NB II
Bekescsaba 1912 Elore SE
۱
۱
Gyirmot
Finished
۱۶:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۲
۴
Szentlorinc SE
Finished
۱۷:۳۰
Kozarmisleny SE
۰
۱
FC Ajka
Finished
۱۶:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۲
Pecsi MFC
Finished
۱۶:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۴
۰
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۶:۳۰
Gyori ETO FC
۱
۳
Haladas
Finished
۱۶:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۱
۱
BFC Siofok
Finished
۱۶:۳۰
Dorogi FC
۰
۲
MTK Budapest
Finished
۱۶:۳۰
Csakvar TK
۰
۰
Soroksar SC
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Marines FC
۳
۲
Rwamagana City
Finished
۱۶:۳۰
Espoir FC
۱
۱
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
Rayon Sports FC
۰
۰
Kiyovu Sport
Finished
۱۶:۳۰
Musanze FC
۰
۰
Etincelles FC
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Brasiliense
FC Samambaia
۲
۳
SE Santa Maria
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Paganese
۰
۳
Atletico Uri
Finished
۱۶:۳۰
Tivoli Calcio
۰
۰
ASD Sorrento 1945
Finished
۱۷:۰۰
Lupa Roma
۲
۰
Arzachena
Finished
۱۷:۰۰
Real Monterotondo Scalo
۰
۲
A.S.D. Pomezia Calcio 1957
Finished
۱۷:۰۰
COS Sarrabus Ogliastra
۰
۲
Casertana
Finished
۱۷:۰۰
FC Aprilia
۱
۱
USD Palmese 1914
Finished
۱۷:۰۰
SS Nola 1925
۱
۱
US Angri Calcio 1927 ASD
Finished
۱۷:۰۰
SS Cassino
۰
۰
Vis Artena
Finished
۱۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group A
Valenciennes FC U19
۱
۱
Amiens U19
Finished
۱۷:۰۰
Gonfreville Esm U19
۰
۵
Lens U19
Finished
۱۷:۰۰
SM Caen U19
۱
۱
Lille OSC U19
Finished
۱۷:۰۰
USL Dunkerque U19
۱
۳
US Orleans U19
Finished
۱۷:۰۰
USM Saran U19
۰
۱
Stade de Reims U19
Finished
۱۷:۰۰
  South Africa Premier League
TS Galaxy
۰
۰
Kaizer Chiefs
Finished
۱۷:۰۰
  Burkina Faso Premier League
AS du Faso-Yennenga
۱
۱
Majestic FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Westfalen
FC Eintracht Rheine
۰
۱
TuS Ennepetal
Finished
۱۷:۳۰
ASC Dortmund
۳
۲
SF Siegen 1899
Finished
۱۷:۳۰
FC Gutersloh 2000
۳
۰
Delbrucker Sc
Finished
۱۷:۳۰
TuS Erndtebruck
۱
۲
SC Preussen Munster II
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Gievenbeck
۰
۱
TSG Sprockhovel
Finished
۱۷:۳۰
SV Schermbeck
۱
۴
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۷:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۴
۲
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Turu Dusseldorf 1880
۲
۲
FC Monheim
Finished
۱۸:۰۰
Union Nettetal
۱
۱
FSV Duisburg
Finished
۱۷:۱۵
Sportfreunde Baumberg
۲
۲
TVD Velbert
Finished
۱۷:۳۰
TSV Meerbusch
۲
۱
MSV Düsseldorf
Finished
۱۷:۳۰
SC St Tonis 11/20
۳
۲
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۱۷:۳۰
VfB Homberg
۱
۲
Ratinger Spvg
Finished
۱۷:۳۰
VfB 03 Hilden
۴
۱
FC Kray
Finished
۱۸:۰۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Sporting B (W)
۰
۰
Benfica B (W)
Finished
۱۸:۳۰
Rio Ave FC (W)
۲
۱
AD Ovarense (W)
Finished
۱۸:۳۰
Famalicao B (W)
۰
۰
Gil Vicente FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Gibraltar National League
Lincoln FC
۱
۰
St. Josephs FC
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Desportivo Moncao
۰
۰
SC Vianense
Finished
۱۸:۳۰
Amarante FC
۳
۲
Pevidem SC
Finished
۱۸:۳۰
CD Vilar Perdizes
۱
۱
ARS Martinho
Finished
۱۸:۳۰
Tirsense
۱
۱
Vila Mea
Finished
۱۸:۳۰
Pedras Salgadas
۳
۱
SC Maria DA Fonte
Finished
۱۸:۳۰
Merelinense FC
۱
۲
Brito SC
Finished
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Bibiani Gold Stars FC
۲
۰
Karela
Finished
۱۸:۳۰
Great Olympics
۱
۱
Dreams FC
Finished
۱۸:۳۰
Legon Cities FC
۳
۱
King Faisal Babes FC
Finished
۱۸:۳۰
Medeama
۲
۰
Samartex
Finished
۱۸:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Bassam
۲
۳
Racing Club d'Abidjan
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Spelle-Venhaus
۱
۰
Heeslinger SC
Finished
۱۶:۳۰
MTV Gifhorn
۱
۱
Eintracht Celle
Finished
۱۶:۳۰
Blau-Weiss Papenburg
۴
۱
Arminia Hannover
Finished
۱۶:۳۰
Rotenburger
۳
۰
VFL Oldenburg
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Real Betis Balompie U19
۲
۱
San Felix U19
inprogress
۱۹:۳۰
Calavera CF U19
۲
۱
Algeciras CF U19
Finished
۱۵:۰۰
CD 26 de Febrero U19
۱
۲
Cadiz U19
Finished
۱۸:۳۰
Malaga U19
۱
۰
Seneca U19
inprogress
۱۹:۰۰
  Liberia First Division
Nimba United FC
۱
۱
Heaven Eleven
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Primera Federacion Women
Rayo Valecano (W)
۱
۰
Fundacion Albacete (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Osasuna (W)
۰
۰
UDG Tenerife Sur II (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba (W)
۴
۱
CD Juan Grande (W)
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B (W)
۱
۰
SE AEM (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Tropezon
-
-
Textil Escudo
inprogress
۱۹:۳۰
CD Cayon
۴
۰
CD Siete Villas
Finished
۱۴:۳۰
Castro
۰
۰
SD Torina
inprogress
۱۹:۳۰
CD Naval
-
-
SD Gama
inprogress
۱۹:۳۰
Vimenor CF
-
-
CD Guarnizo
inprogress
۱۹:۳۰
  Croatia HNL
HNK Hajduk Split
۰
۰
HNK Rijeka
inprogress
۲۰:۰۰
NK Gorica
۰
۳
NK Sibenik
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
ADO '20
۳
۰
OJC Rosmalen
Finished
۱۶:۳۰
Watergraafsmeer
۲
۱
GVV Unitas
Finished
۱۶:۳۰
HV & CV Quick
۵
۳
Baronie
Finished
۱۶:۳۰
Groene Ster
۲
۳
VVSB
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
Breno
۲
۳
GS Arconatese 1926
Finished
۱۷:۰۰
ASD Alcione
۱
۰
Lumezzane
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Bergamo
۱
۱
Franciacorta
Finished
۱۷:۰۰
Varesina Calcio
۱
۰
Caronnese
Finished
۱۷:۰۰
Ssd Real Calepina FC
۰
۱
Citta di Varese
Finished
۱۷:۰۰
Sona Calcio
۰
۰
ASD Villa D'Alme
Finished
۱۷:۰۰
Calvina
۲
۲
Brusaporto
Finished
۱۷:۰۰
Usd Casatese
۲
۰
Folgore Caratese
Finished
۱۷:۰۰
USD 1913 Seregno Calcio
۰
۰
Ponte San Pietro
Finished
۱۷:۰۰
  Wales Welsh Cup
Penybont
۲
۱
Holywell
Finished
۱۶:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Llanes
۱
۲
Sporting Gijon B
Finished
۱۴:۳۰
Aviles Stadium CF
۰
۱
L`Entregu CF
Finished
۱۴:۳۰
Valdesoto CF
۰
۲
CD Covadonga
Finished
۱۴:۳۰
UC Ceares
۱
۲
Real Titanico FC
Finished
۱۴:۳۰
UD Llanera
۱
۰
Caudal Deportivo de Mieres
Finished
۱۸:۱۵
Luarca CF
-
-
CD Lealtad
inprogress
۱۹:۰۰
CD Colunga
-
-
CD Praviano
inprogress
۱۹:۰۰
CD Tuilla
-
-
Condal CF
inprogress
۱۹:۰۰
  Cyprus 2. Division
Olympiada Lympion
۲
۴
Anagennisi Deryneia
Finished
۱۶:۰۰
Ermis Aradippou
۰
۰
Digenis Ypsonas
Cancelled
۱۶:۰۰
  Guatemala Segunda Division
Futeca
۱
۰
Deportivo Palencia FC
Finished
۰۰:۳۰
AFF Guatemala
۰
۱
CSD Amatitlan
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 3
Atlante Xalapa
۲
۱
Caballeros de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 16
San Pedro 7-10 FC
۰
۳
Club de Futbol Cadereyta
Finished
۰۱:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۲
۱
AD Guanacasteca
Finished
۰۲:۳۰
Sporting San Jose
۰
۰
CS Herediano
Finished
۰۳:۳۰
CS Cartagines
۰
۰
AD San Carlos
inprogress
۲۰:۳۰
  Turkey 1. Lig Women
Hatay Defnespor (W)
۱
۳
Bagcilar Evrenspor (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Cyprus First Division Women
Lakatamia FC (W)
۲
۰
Karmiotissa Chrysomilia (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
AD Torrejon CF
۲
۲
Rayo Vallecano B
Finished
۱۴:۰۰
CD Canillas
۰
۱
CF Fuenlabrada Promesas
Finished
۱۴:۰۰
Cuc Villalba
۰
۱
Real Aranjuez
Finished
۱۴:۰۰
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۴
Getafe B
Finished
۱۴:۳۰
Ursaria
۲
۲
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Mostoles
۱
۰
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۱۴:۳۰
RSC Internacional FC
۱
۰
RSD Alcala Henares
inprogress
۱۹:۳۰
Paracuellos Antamira
۳
۱
CD Galapagar
inprogress
۱۹:۳۰
  Rwanda League Women
Apaer WFC (W)
۰
۱
Bugesera (W)
Finished
۱۴:۰۰
Inyemera (W)
۴
۱
Freedom (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Iran 2nd Division
FC Vista Turbine
۱
۱
FC Panik Talesh
Finished
۱۴:۰۰
Sepidrood Rasht
۱
۰
Pas Hamedan
Finished
۱۴:۰۰
Spad Alvand Tehran
۰
۰
Shahid Oraki Eslamshahr
Finished
۱۴:۰۰
Foolad Khuzestan B
۳
۰
Iman Sabz FC
Finished
۱۴:۰۰
  France Championnat National U19 Group B
ESTAC Troyes U19
۵
۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
Finished
۱۴:۳۰
Olympique Lyonnais U19
۰
۰
Metz U19
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Akhisar Belediye GS
۱
۴
Efeler 09 FK
Finished
۱۴:۳۰
Artvin Hopaspor
۱
۰
Beyoglu Yeni Carsi FK
Finished
۱۴:۳۰
Fatsa Belediyespor
۱
۰
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۰
Osmaniyespor FK
Finished
۱۴:۳۰
Kepez Belediye Antalya
۲
۰
Sapanca Genclikspor
Finished
۱۴:۳۰
  Guatemala Primera Division
Quiche FC
۱
۱
Deportivo Marquense
Finished
۰۵:۳۰
CD Suchitepequez
۰
۰
Nueva Concepcion
inprogress
۲۰:۳۰
Mictlán
۰
۰
CSD Comunicaciones II
inprogress
۲۰:۳۰
Barberena
-
-
San Benito FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Derince Belediyespor
۱
۰
Yomraspor
Finished
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۱
۱
Eskisehirspor K
Finished
۱۴:۳۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۰
۳
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
۲
۰
Yeni Orduspor
Finished
۱۴:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۴
۰
Amasyaspor 1968 FK
Finished
۱۴:۳۰
Elazigspor
۱
۰
Agri 1970 Spor
Finished
۱۴:۳۰
  Germany 3.Liga
VfB Oldenburg
۲
۲
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۵:۳۰
SC Rot-Weiss Essen
۱
۱
MSV Duisburg
Finished
۱۶:۳۰
  Vietnam V-League
The Cong Viettel FC
۱
۱
Ha Noi
Finished
۱۵:۴۵
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Eldense
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۴:۳۰
Osasuna B
۰
۰
SD Logrones
inprogress
۲۰:۳۰
CD La Nucia
۱
۱
Castellon
Finished
۱۴:۳۰
SD Amorebieta
۲
۲
CE Sabadell
Finished
۱۴:۳۰
UD Logrones
۰
۱
CD Alcoyano
Finished
۱۸:۳۰
Gimnastic de Tarragona
۰
۰
Athletic Bilbao B
inprogress
۱۹:۳۰
CD Numancia
۰
۰
CD Calahorra
inprogress
۲۰:۳۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
Banfield Reserves
۱
۰
CA Huracan Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Defensa y Justicia Reserves
۳
۱
Gimnasia La Plata Reserves
Finished
۱۵:۳۰
San Lorenzo Reserves
۱
۲
Lanus Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Luckenwalde
۱
۰
FC Energie Cottbus
Finished
۱۵:۳۰
Lichtenberg 47
۳
۴
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۱۵:۳۰
Chemnitzer FC
۲
۰
Greifswalder FC
Finished
۱۵:۳۰
ZFC Meuselwitz
۴
۰
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۱۸:۳۰
  Republic of Kosovo Cup
FC Malisheva
۲
۰
KF Fushe Kosova
Finished
۱۵:۳۰
FC Prishtina
۰
۰
KF Dukagjini
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Oliveira Hospital
۳
۱
Vitoria Setubal
Finished
۱۵:۳۰
Sporting CP B
۰
۱
CF Os Belenenses
Finished
۱۸:۳۰
Caldas
۰
۰
Academica de Coimbra
inprogress
۲۰:۳۰
  Scotland Premiership
St. Johnstone
۱
۴
Celtic FC
Finished
۱۵:۳۰
  France Division 2 Women
Grenoble Foot 38 (W)
۳
۳
Montauban (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Deportivo Alaves B
۱
۰
CD Brea
Finished
۱۵:۰۰
SD Gernika Club
۳
۰
Arnedo
inprogress
۱۹:۳۰
UD Logrones B
۰
۱
Real Sociedad C
Finished
۱۴:۳۰
Utebo
۱
۱
CD Tudelano
Finished
۱۴:۳۰
Alfaro
۰
۱
Sestao River Club
inprogress
۱۹:۰۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۱
۰
Izarra
inprogress
۱۹:۳۰
Arenas Club de Getxo
۱
۰
Racing Rioja
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Marbella FC
۴
۰
Maracena
Finished
۱۵:۰۰
Real Jaen CF
۳
۰
Atletico Porcuna CF
inprogress
۱۹:۳۰
Atletico Malagueno
۲
۰
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
Motril CF
۰
۱
Centro de Deportes El Palo
Finished
۱۴:۳۰
CD Huracan Melilla
۰
۵
Torredonjimeno
Finished
۱۵:۰۰
Huetor Tajar
۱
۰
CD Huetor Vega
inprogress
۲۰:۳۰
UD Almeria B
۰
۰
CD Torreperogil
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
RC Villalbes
۰
۱
Viveiro CF
Finished
۱۴:۳۰
UD Paiosaco
-
-
Arzua
inprogress
۱۹:۳۰
UD Somozas
-
-
Gran Pena FC
inprogress
۱۹:۳۰
CD Choco
-
-
Atletico Arteixo
inprogress
۱۹:۳۰
Alondras CF
-
-
Arosa SC
inprogress
۱۹:۳۰
UD Ourense
-
-
Silva SD
inprogress
۱۹:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Nasr U21
۳
۲
Ajman Club U21
Finished
۱۷:۰۰
Dibba Al Fujairah U21
۰
۱
Shabab Al Ahli Dubai U21
Finished
۱۷:۰۰
Al Sharjah SC U21
۲
۱
Baniyas SC U21
Finished
۱۷:۰۰
  England National League - Division One South-East Women
Actonians (W)
۱
۲
AFC Wimbledon (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Gozzano
۳
۱
Derthona FBC
Finished
۱۷:۰۰
Vado
۲
۱
Fossano Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Sestri Levante
۲
۰
Asti
Finished
۱۷:۰۰
Ligorna 1922
۰
۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۱۷:۳۰
  South Africa 1st Division
Cape Town All Stars
۰
۰
Pretoria Callies
Finished
۱۷:۰۰
Casric Stars FC
۲
۱
Baroka FC
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
ASD Montegiorgio
۰
۰
SSD San Nicolo Notaresco
Finished
۱۷:۰۰
Matese
۴
۱
Trastevere Calcio ASD
Finished
۱۷:۰۰
Sambenedettese
۱
۱
Team Nuova Florida
Finished
۱۷:۰۰
Termoli Calcio
۱
۱
Roma City FC
Finished
۱۷:۰۰
ASD Vastese Calcio 1902
۱
۱
Avezzano Calcio s.r.l.
Finished
۱۷:۰۰
Senigallia
۱
۰
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۷:۳۰
  Israel National League U19
Hapoel Katamon Jerusalem U19
۱
۱
Hapoel Petach Tikva U19
Finished
۱۷:۳۰
  Botswana Premier League
Gaborone United
۳
۰
Security Systems FC
Finished
۱۷:۳۰
Masitaoka FC
۳
۰
Prisons XI Gaborone
Finished
۱۷:۳۰
  San Marino Campionato
SC Faetano
۰
۲
SS Cosmos
Finished
۱۷:۳۰
AC Juvenes/Dogana
۰
۱
Fiorita
Finished
۱۷:۳۰
  Zanzibar Premier League
KVZ SC
۰
۰
JKU FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Berlin Liga
Croatia Berlin
۱
۲
SC Charlottenburg
Finished
۱۷:۳۰
  Cameroon Elite One
Renaissance FC de Ngoumou
۰
۱
Cotonsport de Garoua
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
Burlades
۰
۳
CD Cantolagua
Finished
۱۸:۳۰
Pena Sport
۲
۱
CD Pamplona
inprogress
۱۹:۰۰
  Angola Girabola
Wiliete
۰
۰
Sagrada Esperanca
inprogress
۱۸:۳۰
  Ghana 1. Division
Ebusua Dwarfs
۱
۲
Swedru All Blacks
Finished
۱۸:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Hedood FC
۰
۱
Al Kahrabaa Club
inprogress
۲۰:۰۰
  El Salvador Reserves League
CD Chalatenango Reserves
۰
۰
Alianza San Salvador Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Potiguar 1st Division
Alecrim Natal
-
-
Centro Esportivo Forca e Luz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Bagnolese
۰
۰
Athletic Carpi FC 1909
Finished
۱۷:۰۰
Sammaurese
۱
۲
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۷:۰۰
Real Forte Querceta
۲
۱
AC Pistoiese
Finished
۱۷:۰۰
Scandicci
۰
۱
Correggese
Finished
۱۷:۰۰
Sant'Angelo
۱
۰
Giana Erminio
Finished
۱۷:۰۰
Aglianese
۰
۲
United Riccione
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone C
ASD Cartigliano
۱
۱
AC Dolomiti Bellunesi
Finished
۱۷:۰۰
Torviscosa
۰
۴
Este
Finished
۱۷:۰۰
US Adriese
۱
۱
Legnago Salus
Finished
۱۷:۰۰
Montebelluna
۱
۰
US Levico Terme
Finished
۱۷:۰۰
Villafranca Veronese
۰
۲
Caldiero Terme
Finished
۱۷:۰۰
Clodiense
۰
۰
Luparense
Finished
۱۷:۰۰
Portogruaro
۱
۲
Cjarlins Muzane
Finished
۱۷:۰۰
ACD Campodarsego Calcio
۱
۱
U.C. Montecchio Maggiore
Finished
۱۷:۰۰
  Ireland Leinster Senior League
Bangor Celtic FC
۲
۲
Lucan United
Finished
۱۴:۳۰
Bluebell United
۱
۰
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۵:۳۰
St Mochtas
۲
۰
Home Farm FC
Finished
۱۵:۳۰
  Oman Professional League
Bahla Club
۲
۱
Al Bashaer
Finished
۱۶:۴۵
Al-Ittihad Club (Salalah)
۰
۱
Al Suwaiq
Finished
۱۷:۰۰
Sohar Club
۲
۲
Al Rustaq
inprogress
۱۹:۱۵
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Arosa U19
۰
۰
Racing Santander U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Hercules U19
۱
۱
Real Murcia U19
Finished
۱۲:۳۰
Elche U19
۲
۱
FC Cartagena U19
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Kocaelispor U19
۲
۰
Bodrumspor U19
Finished
۱۲:۳۰
  South Africa SAFA League Women
JVW FC (W)
۱
۱
Thunderbirds Ladies (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Club Portugalete
۱
۱
SCD Durango
Finished
۱۴:۰۰
San Ignacio
۰
۶
Touring Ke
Finished
۱۴:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Lung Moon
۱
۱
Lansbury FC
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Union Molinense CF 2020
۰
۱
Aguilas FC
Finished
۱۴:۰۰
Racing Murcia
۰
۲
UD Caravaca
Finished
۱۴:۳۰
EG El Palmar CF
۰
۰
Muleno CF
Finished
۱۴:۳۰
CF Lorca Deportiva
۱
۱
CD Cieza
inprogress
۱۹:۰۰
CD Bullense
۲
۱
Real Murcia B
inprogress
۱۹:۰۰
CA Pulpileno
۱
۱
La Union CF
inprogress
۱۹:۰۰
Alcantarilla FC
۰
۱
Ciudad de Murcia
inprogress
۱۹:۰۰
  Portugal Liga 3, Group A
Sanjoanense
۱
۱
Vilaverdense FC
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Rayo Vallecano U19
۵
۱
Sporting Hortaleza U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Valladolid U19
۱
۰
CD Badajoz U19
Finished
۱۴:۳۰
Alcobendas CF U19
۱
۳
Atletico Madrid U19
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Pandramaikos
۳
۱
Aris Avatou
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Villarrobledo
۳
۲
CD Torrijos
Finished
۱۴:۳۰
Quintanar Rey
-
-
Manchego Ciudad Real CF
inprogress
۱۹:۰۰
Atletico Tomelloso
۱
۱
Calvo Sotelo Puertollano
inprogress
۱۹:۳۰
Azuqueca
-
-
La Solana
inprogress
۱۹:۳۰
  Albania First Division
KS Beselidhja Lezhe
۱
۰
KF Turbina Cerrik
Finished
۱۵:۳۰
KS Burreli
۱
۱
KS Lushnja
Finished
۱۵:۳۰
  Lebanon Division 2
Riyadi Abbasiya
۲
۱
Al-Mabarrah
Finished
۱۵:۴۵
Racing Beirut
۲
۰
Sporting Club Beirut
Finished
۱۵:۴۵
  Germany Oberliga NOFV South
Eilenburg
۰
۱
FC Einheit Rudolstadt
Finished
۱۶:۰۰
SV 1890 Westerhausen
۳
۳
VfL Halle 1896
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Regionalliga West
SC Preussen Munster
۴
۰
TSV Alemannia Aachen
Finished
۱۶:۳۰
  Zambia Super League
Zanaco
۰
۲
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
  Malta Premier League
Hibernians Paola FC
۱
۲
FC Balzan
Finished
۱۶:۳۰
Valletta FC
۱
۱
Birkirkara FC
Finished
۱۷:۳۰
Marsaxlokk
۱
۱
Zebbug Rangers FC
Finished
۱۸:۴۵
  Burundi Premier League
BS Dynamic
۰
۴
Magara Young Boys
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Puebla (W)
-
-
Necaxa (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید